Namioty imprezowe

Naszą domeną jest wynajem wysokiej klasy namiotów imprezowych. Oferujemy wynajem namiotów bankietowych, w tym głównie eleganckie namioty ekspresowe do szybkiego montażu na imprezach. Posiadamy również namioty weselne z pełnym wyposażeniem oraz plenerowe namioty ekspozycyjne na eventy, pikniki i kiermasze.

  • Namioty imprezowe
  • Namioty imprezowe
  • Namioty imprezowe
  • Namioty imprezowe
  • Namioty imprezowe
  • Namioty imprezowe
  • Namioty imprezowe
  • Namioty imprezowe

 

Jako wypożyczalnia namiotów z wieloletnim, bogatym doświadczeniem w zakresie wynajmu namiotów imprezowych naszą ofertę dostosowujemy do wciąż zmieniających się oczekiwań i potrzeb klentów. Właśnie dlatego posiadamy wysokiej klasy namioty imprezowe i ekspozycyjne na każdym poziomie cenowym.  
 Namioty V3

Naszą główna ofertą jest wynajem namiotów ekspresowych V3 klasy PRESTIGE, które dzięki wyjątkowo solidnej konstrukcji aluminiowej i grubemu poszyciu poliestrowemu (szczelnemu na łączeniach) doskonale sprawdzają sie na imprezach prywatnych jak i eventach firmowych. Namioty ekspresowe V3 skutecznie zabezpieczają przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak wiatr (do 8m/sek) i deszcz. 

Główne cechy namiotów V3

- solidna, elegancka konstrukcja aluminiowa z potrójną regulacją wysokości
- grube poszycie poliestrowe z filtrem wodoodpornym, dopasowane do konstrukcji
- dostępne wymiary namiotów: 2x3 m, 3x3 m3x4,5 m, 3x6 m oraz 4x4 m
- ściany: pełne, pełne z drzwiami lub w 2/3 przeszklone, szczelne na łączeniach
- wysokość ścian namiotu: 2,05 2,25 m; wysokość w szczycie dachu: 2,60 - 2,80 m
- specjalne rynny dające możliwość łączenia namiotów dla uzyskania większych powierzchni
- płaskie obciążniki stalowe (15kg) do montażu na utwardzonym podłożuNamioty V2

Oferujemy wynajem namiotów eventowych V2 klasy EXCLUSIVE przeznaczonych do stosowania na prestiżowych wydarzeniach promocyjnych.V2 to namioty eventowe najwyższej klasy, które charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością i wysokim standardem wykonania. To właśnie namioty V2 idealnie sprawdzą się podczas intensywnego użytkowania przy okazji wynajmów wielodniowych. Świetnie prezentują się jako namioty wystawowe oraz bankietowe do organizacji eleganckich imprez plenerowych, w trakcie których liczy się prestiż, elegancja i najwyższa jakość.

Główne cechy namiotów V2:

- wyjątkowo solidna konstrukcja aluminiowa na grubych, potrójnie wzmocnionych profilach nośnych
- wbudowany w nogi namiotu gazowy systemem wspomagania rozkładania, z chowanymi kółkami jezdnymi
- grube i wytrzymałe poszycie z PCV w kolorze białym, odporne na deszcz i silny wiatr (szczelne na łączeniach ścian i dachu)
- podwójna blokada konstrukcji namiotu po jego rozłożeniu (wbudowana w nogi namiotu) dodatkowo zabezpieczająca konstrukcję
- namioty dostępne w dwóch wymiarach: 5x5 m4x6 m, wysokość 2,5m (do krawędzi dachu), ciężar - 115 kg
- kompaktowe wymiary po złożeniu, w stanie złożonym namiot zajmuje mniej niż 1m²
- dla polepszenia bezpieczeństwa V2 jest doposażone w płyty na obciążniki - całość instalacji wzmacnia odporność na wiatr Namioty STAR

Nietuzinkową formę prezentują namioty typu STAR, komponujące się idealnie zarówno z klasycznymi jak i nowoczesnymi aranżacjami plenerowymi.

STAR to najnowszej generacji namioty eventowe w kształcie gwiazdy ze spiczastym dachem opadającym aż do ziemi. Namioty STAR wyróżniają się oryginalnym designem, solidnością wykonania i wytrzymałością.

Charakterystyka namiotów STAR:

- konstrukcję namiotów tworzy maszt główny oraz rozpięte na nim białe poszycie poliestrowe, którego dolne krawędzie mocowane są do podłoża
- spiczaste poszycie poliestrowe jest wodoodporne i trudnopalne oraz stanowi doskonałą płaszczyznę projekcyjną dla różnego rodzaju reflektorów i projektorów
- rozpiętość namiotu wynosi 12 m lub więcej w opcji z dwoma lub trzema słupami nośnymi (odległość między nimi wynosi wtedy 4,5m)
- większe namioty STAR mogą pomieścić odpowiednio: 96-128 osób w namiocie dwumasztowym lub 120-160 osób w namiocie trzymasztowymInne namioty

W swojej ofercie mamy również namioty imprezowe klasy STANDARD od sprawdzonych polskich producentów.

Są to między innymi:
- namioty ekspresowe V4 (z dachem spiczastym), z poszyciem poliestrowym (wodoodpornym), dostępne w wymiarach 5x5 m oraz 6x6 m
- namioty tradycyjne VIVO (z dachem dwuspadowym), z poszyciem PCV, dostepne w wymiarze 6x12 m

 Wszystkie namioty, na życzenie klienta możemy wyposażyć w podłogę, meble, ogrzewanie, nagłośnienie i oświetlenie.

Serdecznie zapraszamy!

KURAŚ - wynajem namiotów Warszawa

Nasza wypożyczalnia oferuje duży wybór namiotów imprezowych na wesela, bankiety i wszelkie eventy. Prowadzimy także wynajem hal namiotowych.
Działamy w Warszawie i okolicach, jak i w na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu.

Dane Kontaktowe

© 2005 - 2021 Kuraś. Wszelkie prawa zastrzezone.
L77