Namioty bankietowe

Naszą domeną jest wynajem wysokiej klasy namiotów bankietowych na imprezy prywatne organizowane na terenie ogrodów i działek. Posiadamy eleganckie namioty na uroczystości rodzinne, w tym namioty na komunie oraz namioty weselne.  Wypożyczenie namiotu na imprezę prywatną realizujemy na podstawie doprecyzowania oczekiwań klienta oraz możliwości wynikajacych z właściwości terenu. Daltego chętnie umówimy sie na wizję lokalną, aby mieć pewność, że wszystko będzie przemyślane i bezpieczne.

Specjalizujemy się wyłącznie w namiotach wysokiej klasy i profesjonalnej jakości. Montaż wynajętych namiotów zawsze wykonujemy sami przy pomocy którejś z naszych ekip montażowych. Wykonujemy bna bieżąco serwis wynajmowanych namiotów, więc pozostają w doskonałym stanie.

  • Namioty bankietowe
  • Namioty bankietowe

 

Jako wypożyczalnia namiotów bankietowych z wieloletnim doświadczeniem mozemy zaoferowac rozwiazania dostosowane do różnych potrzeb i oczekiwań. Poniżej przedstawiamy opis techniczny namiotów, którymi dosponujemy. Pozostajemy do dyspozycji w razie jakichkolwiek uwag lub wątpliwości.  
 Namioty V3

Podstawą naszej oferty są namioty ekspresowe V3 klasy PRESTIGE, które dzięki wyjątkowo solidnej konstrukcji aluminiowej i grubemu poszyciu poliestrowemu (szczelnemu na łączeniach) doskonale sprawdzają się jako namioty bankietowe na imprezach prywatnych jak i eventach firmowych. Namioty ekspresowe V3 skutecznie zabezpieczają przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak wiatr (do 8m/sek) i deszcz. 

Główne cechy namiotów V3

- solidna, elegancka konstrukcja aluminiowa z potrójną regulacją wysokości
- grube poszycie poliestrowe z filtrem wodoodpornym, dopasowane do konstrukcji
- dostępne wymiary namiotów: 2x3 m, 3x3 m3x4,5 m, 3x6 m oraz 4x4 m
- ściany: pełne, pełne z drzwiami lub w 2/3 przeszklone, szczelne na łączeniach
- wysokość ścian namiotu: 2,05 2,25 m; wysokość w szczycie dachu: 2,60 - 2,80 m
- specjalne rynny dające możliwość łączenia namiotów dla uzyskania większych powierzchni
- płaskie obciążniki stalowe (15kg) do montażu na utwardzonym podłożuNamioty V2

Oferujemy wynajem namiotów eventowych V2 klasy EXCLUSIVE przeznaczonych do stosowania na prestiżowych wydarzeniach promocyjnych.V2 to namioty eventowe najwyższej klasy, które charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością i wysokim standardem wykonania. To właśnie namioty V2 idealnie sprawdzą się podczas intensywnego użytkowania przy okazji wynajmów wielodniowych. Świetnie prezentują się jako namioty wystawowe oraz bankietowe do organizacji eleganckich imprez plenerowych, w trakcie których liczy się prestiż, elegancja i najwyższa jakość.

Główne cechy namiotów V2:

- wyjątkowo solidna konstrukcja aluminiowa na grubych, potrójnie wzmocnionych profilach nośnych
- wbudowany w nogi namiotu gazowy systemem wspomagania rozkładania, z chowanymi kółkami jezdnymi
- grube i wytrzymałe poszycie z PCV w kolorze białym, odporne na deszcz i silny wiatr (szczelne na łączeniach ścian i dachu)
- podwójna blokada konstrukcji namiotu po jego rozłożeniu (wbudowana w nogi namiotu) dodatkowo zabezpieczająca konstrukcję
- namioty dostępne w dwóch wymiarach: 5x5 m4x6 m, wysokość 2,5m (do krawędzi dachu), ciężar - 115 kg
- kompaktowe wymiary po złożeniu, w stanie złożonym namiot zajmuje mniej niż 1m²
- dla polepszenia bezpieczeństwa V2 jest doposażone w płyty na obciążniki - całość instalacji wzmacnia odporność na wiatr Namioty STAR

Nietuzinkową formę prezentują namioty typu STAR, komponujące się idealnie zarówno z klasycznymi jak i nowoczesnymi aranżacjami plenerowymi.

STAR to najnowszej generacji namioty eventowe w kształcie gwiazdy ze spiczastym dachem opadającym aż do ziemi. Namioty STAR wyróżniają się oryginalnym designem, solidnością wykonania i wytrzymałością.

Charakterystyka namiotów STAR:

- konstrukcję namiotów tworzy maszt główny oraz rozpięte na nim białe poszycie poliestrowe, którego dolne krawędzie mocowane są do podłoża
- spiczaste poszycie poliestrowe jest wodoodporne i trudnopalne oraz stanowi doskonałą płaszczyznę projekcyjną dla różnego rodzaju reflektorów i projektorów
- rozpiętość namiotu wynosi 12 m lub więcej w opcji z dwoma lub trzema słupami nośnymi (odległość między nimi wynosi wtedy 4,5m)
- większe namioty STAR mogą pomieścić odpowiednio: 96-128 osób w namiocie dwumasztowym lub 120-160 osób w namiocie trzymasztowymInne namioty

W swojej ofercie mamy również namioty imprezowe klasy STANDARD od sprawdzonych polskich producentów.

Są to między innymi:
- namioty ekspresowe V4 (z dachem spiczastym), z poszyciem poliestrowym (wodoodpornym), dostępne w wymiarach 5x5 m oraz 6x6 m
- namioty tradycyjne VIVO (z dachem dwuspadowym), z poszyciem PCV, dostepne w wymiarze 6x12 m

 Wszystkie namioty, na życzenie klienta możemy wyposażyć w podłogę, meble, ogrzewanie, nagłośnienie i oświetlenie.

Serdecznie zapraszamy!

KURAŚ - wynajem namiotów Warszawa

Nasza wypożyczalnia oferuje duży wybór namiotów imprezowych na wesela, bankiety i wszelkie eventy. Prowadzimy także wynajem hal namiotowych.
Działamy w Warszawie i okolicach, jak i w na terenie całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu.

Dane Kontaktowe

© 2005 - 2024 Kuraś. Wszelkie prawa zastrzezone.
L77